Özel Yöntem Koleji 4. Geleneksel aşure etkinliğine yoğun ilgi

Özel Yöntem Koleji 4. Geleneksel aşure etkinliğine yoğun ilgi

Birçok kişinin yaşamdaki başarısına katkısıyla bilinen Şanlıurfa Özel Yöntem Koleji, öğrenci, öğretmen, veli ve etkinliğe katılan birçok davetliye aşure ikramında bulundu.

Şanlıurfa Karaköprü ilçesi Maşuk Konutları yolunda eğitim veren Özel Yöntem Kolejinde gelenek haline gelen aşure dağıtımı, 4. yılında da gerçekleşti. Düzenlenen etkinliğe davetliler, Özel Yöntem Koleji kurucu Mustafa Yıldırım Özel Yöntem Koleji Müdiresi Emine Kurtboğan,Okul Basın Yayın ve Halkla İlişkileri birim Sorumlusu Mehmet Emin Kuş tarafından kapıda karşılandılar. Maşuk yolu üzerinde olan Yöntem Koleji'nin bahçesinde düzenlenen Aşure Etkinliğine, Okul Kurucusu Mustafa Yıldırım’ın Aşureyi kaselere doldurup kendi elleriyle öğrencilerine, öğretmen kadrosuna, basın mensuplarına ve velilerine dağıtmasıyla başlandı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlikte, Kolej tarafından yaptırılan kazan kazan aşureler konuklara ikram edildi.

Program sonunda etkinliği değerlendiren Yöntem Koleji Müdiresi Emine Kurtboğan, her yıl olduğu gibi bu yılda birlik beraberlik hoşgörü ve tevazuu simgeleyen bir aşure etkinliğini de düzenlemenin mutluluğu huzuru içerisindeyiz. Bizler, Yöntem Koleji olarak 4. yılında düzenlediğimiz aşure etkinliğimizde başta velilerimiz, öğrencilerimiz, siyasi parti il başkanlarımız, STK temsilcilerimiz ve basınımızın güzide temsilcileri ile bir araya gelerek sevinci, huzuru mutluluğu beraberliği hep birlikte paylaştık. Katılım gösteren herkese Yöntem Koleji Yönetim Kurulu ve şahsım adına en kalbi duygularımla teşekkürü borç bilirken, önümüzde ki yıl daha geniş bir kitle ile aşure etkinliği adı altında bir araya gelmenin heyecanına şimdiden kendimiz hazırlama moduna girdik.’’ Dedi.