Öğrencilere Bayram Kahvaltısı

Öğrencilere Bayram Kahvaltısı

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile öğrencilerine Büyükşehir Belediyesine ait Cumhuriyet Tesislerinde sabah kahvaltısı etkinliği düzenleyen Özel Yöntem Koleji kurucu müdürü Mustafa Yıldırım yaptığı açıklamada:
"Yöntem Koleji ve pratik yöntem özel öğretim kursu olarak 30 Ağustos Zafer bayramından dolayı resmî tatil olan bu günü öğrencilerimizle birlikte değerlendirdik.  

Tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla kahvaltı etkinliği düzenledik. Programımız 30 ağustosun ruhuna uygun  İstiklal marsı ve ve şiir ile başladı.  Öğrencilerimizle kahvaltı yaptıktan sonra proğram bitti.

Yeni eğitim dönemini açarken bu etkinlikle öğrenci ve öğretmenlerin kaynaşma ve tanışmalarınıda sağlamış olduk. Tüm öğrencilerimiz keyifli zaman geçirdiklerini, güzel ve yerinde bir etkinlik olduğunu söyledi. Bizlerde yeni dönem öğrencilerimizle güzel bir zaman geçirerek kaynaşmış olduk.  
Sizlerinde aracılığıyla 30 Ağustos Zafer bayramını tebrik ederiz." dedi


Sabah kahvaltısına katılan öğrenciler, öğrenim gördükleri okulun kendileri için böyle bir etkinliği düzenledikleri için son derece memnun olduklarını, derslerine ilgi noktasında kendilerini pozitif yönlü motive ettiğini söylediler.